Hľadáme práve teba

Rob

Rob

Rob študoval na strednej škole v USA a po jeho návrate popri štúdiu na univerzite vyučoval angličtinu. Medzi jeho záujmy patrí cestovanie a spoznávanie nových kultúr, vďaka ktorým sa naučil a plynule hovorí po nemecky a španielsky. Svoje jazykové schopnosti už viac ako 8 rokov zdieľa so študentami rôznych vekových kategórií a profesií. Rob vždy prispôsobí hodiny požiadavkám každého klienta.

Miška

Miška

Miška je z Bratislavy a študuje architektúru. Medzi jej koníčky patrí tanec, umenie ako aj šport a z jazykov miluje angličtinu. Rada učí najmä deti v detských táboroch, či už počas leta alebo v rámci doučovania. Najviac ju motivuje, keď môže našich najmenších klientov naučiť niečo čo si zoberú do života.

Yas

Yas

Yas pochádza z Iránu, na Slovensku pôsobí už štyri roky. Pôvodne chcela vycestovať do Talianska, ale osud ju zahnal na Slovensko. Študuje psychológiu a ovláda perfektne po anglicky. Vo Volise ju motivuje, že spoznáva zaujímavých ľudí, a je tu priateľská atmosféra. Rada cestuje a športuje.

Dano

Dano

Dano je študent Fakulty elektrotechniky a informatiky na STU v Bratislave. Vo Volise uči okrem angličtiny aj matematiku a programovanie. V rámci jeho štúdií sa venuje najmä robotike a kybernetike. Miluje šport, najmú karate, kde dosiahol čierny pás. Angličtinu učí najmä individuálne hodiny vo firmách.

Alexandra

Alexandra

Alex prežila 4 roky v USA, v štáte Tennessee – kde úspešne absolvovala aj strednú školu s medzinárodnou maturitou. Miluje kone a je fanúšička psov ako aj všetkých outdoorových športov. Rada číta knihy a angličtina jej prirástla k srdcu najmä počas pobytu v USA. Má rada síce všetky ročné obdobia, ale zimu má mierne radšej ako leto. Hovorí aj po španielsky a nemecky.

Miška

Miška

Miška študovala na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Vyučuje angličtinu, okrem toho ovláda aj taliančinu, francúzštinu a španielčinu. Má rada cudzie jazyky a má veľa koníčkov, napríklad čítanie kníh, zvieratká – najmä žraloky, hranie videohier, a taktiež vo voľnom čase rada relaxuje pri kreslení zábavných komiksov. Rada by sa ešte zdokonalila aj v nemeckom jazyku.

Denisa

Denisa

Deniska študuje anglický jazyk na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského. Študuje nemecký a anglický jazyk. Pochádza zo Žiliny, kde rada aj trávi voľný čas – najmä v lese a v horách. Má rada všetky zvieratá, aj keď doma žiadne nemá. Miluje divadlo a rada skúša nové veci. Každý kto ju chce potešiť by mal vedieť, že zbožňuje kávu.

Majka

Majka

Majka študovala prekladateľstvo a nemecký jazyk v odbornej komunikácii na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Má bohaté skúsenosti z nemecky hovoriacich krajín, či už z Rakúska, kde pracovala alebo z Nemecka, kde študovala Germanistiku a nemecký jazyk ako cudzí jazyk. Majka vyučuje vo Volis Academy konverzáciu a priamu metódu. Rada komunikuje s ľuďmi, a teší ju keď môže odovzdávať svoje skúsenosti študentom. Majka jazdí na koni, stará sa o troch psov a tiež sa venuje spevu, gitare a boxu.

Alexandra

Alexandra

Alexandra vyučuje nemecký jazyk v našej jazykovej škole viac ako desať rokov, a okrem firemných klientov a individuálnej výučby je zodpovedná aj za prípravu učebných materiálov. Je z Bratislavy, vyštudovala Filologickú fakultu na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici na katedre germanistiky, pôsobila na univerzite vo Viedni, má bohaté skúseností s učením, najradšej vyučuje individuálnu prípravu na nemecké certifikáty.

Katka

Katka

Katka vyštudovala Filozofickú fakultu na Univerzite Konštatnína Filozofa v Nitre. Pochádza z Veľkého Krtíša a vo Volis Academy vyučuje nemecký, anglický a ruský jazyk. Počas svojej pracovnej a študijnej kariéry sa zúčastnila viacerých pracovných a študijných pobytov v Mníchove, Hannoveri a v Moskve. Vo Volis Academy je okrem výučby zodpovedná aj za prípravu učebných materiálov a metodickú časť výučby – najmä pre deti a mládež. Najradšej vyučuje individuálna hodiny a korporátnych klientov.

Antonio

Antonio

Antonio pochádza zo Španielska, priamo z hlavného mesta Madridu, kde študoval strojné inžinierstvo. Jeho sen je stať sa učiteľom na univerzite, a z časti si ho napĺňa práve vo Volis Academy vyučovaním španielskeho jazyka. Je veľmi športovo založený, obľubuje všetky druhy športov najmä futbal a cyklistiku. Vyučuje španielčinu priamou metódou a tiež konverzačné hodiny.

Julia

Julia

Julia pochádza z Rakúska, priamo z hlavného mesta Viedne a jej snom je stať sa učiteľkou. V jazykovej škole Volis Academy učí nemecký a anglický jazyk. Má nesmierne vrúcny vzťah k deťom, takže väčšinou učí vo Volis Academy našich najmenších klientov. Ma doma dvoch psov, rada číta knihy a miluje Taliansko – kde najradšej trávi dovolenku.

Nohelvy

Nohelvy

Nohelvy pochádza z Venezuely, z hlavného mesta Caracasu, kde vyštudovala za doktorku medicíny. Na Slovensko prišla spolu s manželom, ktorý tu postgraduálne študuje na univerzite. Vo Volis Academy si študenti užívajú jej latinskoamerický akcent najmä na hodinách konverzácie. Zároveň vyučuje aj angličtinu, ktorú ovláda na veľmi dobrej úrovni. Miluje čítanie kníh a tiež obľubuje všetky možné exteriérové aktivity.

Denis

Denis

Denis je študentom na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde sa venuje analytickej chémii. O angličtinu sa zaujímal už v mladom veku a svoje schopnosti úspešne obhajoval na spellingových a jazykových súťažiach. Na strednej škole doučoval spolužiakov, pričom sa venoval najmä konverzačným prípravám pre maturantov. Na vysokej škole sa zdokonaľuje v angličtine zameranej na laboratórne a chemické využitie. Zaujíma sa o prírodné vedy, literatúru a plávanie.

Katka

Katka

Katarína žila rok v USA, kde študovala na strednej škole. Dodnes je v pravidelnom kontakte s rodinou a priateľmi z USA. Momentálne je študentkou Právnickej fakulty v Bratislave. Má rada hudbu, umenie a cestovanie. Vo voľnom čase sa venuje hraniu na gitare a tvorbe videoklipov. Lásku k cudzím jazykom má už od malička a rada sa delí o svoje znalosti z angličtiny so študentami Volis Academy.

Marília

Marília

Marília pochádza z Bratislavvy a študuje na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského odbor tlmočníctvo-prekladateľstvo v kombinácii jazykov angličtina a portugalčina. Angličtinu si obľúbila najmä vďaka kultúre a histórii anglicky hovoriacich krajín. Jej hlavným koníčkom a zároveň relaxom je tanec, ktorému sa venuje vrcholovo. Okrem toho má rada dobré filmy a tiež veľa cestuje. Vo Volis Academy učí najmä skupinové hodiny.

Adrián

Adrián

Adrián pochádza zo Zlatých Moraviec a študuje medzinárodné vzťahy a hospodársku politiku na univerzite v Brne. Medzi jeho koníčky patrí najmä šport, cestovanie a čítanie. Počas štúdia na bilingválnej strednej škole v Nitre sa naučil plynulo rozprávať po anglicky. V budúcnosti by sa rád venoval práci v oblasti diplomacie. Okrem toho rád prekladá z angličtiny do slovenčiny. Vo Volis Academy učí individuálne aj skupinové hodiny.

Lucka

Lucka

Lucka študovala cudzie jazyky a interkultúrnu komunikáciu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Vo Volis Academy je lektorkou anglického a nemeckého jazyka. Učenie cudzích jazykov ju baví, pretože komunikuje s ľuďmi a v cudzom jazyku, tak sa i ona sama zdokonaľuje. Lucka absolvovala polročný pracovný pobyt v Japonsku, ktorý bol pre ňu prínosom. Rada číta knihy a chodí na túry.

Hodiny anglického jazyka vnímam v našej spoločnosti nielen ako prirodzenú súčasť vzdelávania našich zamestnancov, ale aj ako formu sociálneho programu, ktorý podporuje individuálny profesionálny rast každého kolegu a kolegyne. Volis Academy ponúka kurzy angličtiny, ktoré sú vedené na profesionálnej úrovni a spĺňajú tieto požiadavky.

Branislav Bučko / cluster manager Czech&Slovak rep. Intercars s.r.o.

Volis Academy zabezpečuje našej televízii jazykové vzdelávanie už niekoľko rokov, pričom oceňujeme, že lektori chodia priamo k nám do firmy a prispôsobujú sa časovo našim možnostiam a každodenným pracovným povinnostiam. Páči sa mi, že po každej hodine nám príde do emailovej schránky hodnotiaci dotazník, kde môžeme za pár sekúnd vyjadriť našu spokojnosť prípadne podnet na zlepšenie.

Andrej Straka / obchodný a marketingový riaditeľ TA3 a.s.

V našej malej dynamickej marketingovej agentúre potrebujeme popri vysokom pracovnom nasadení aj činnosti, ktoré nás posúvajú ďalej, a zároveň pri nich aj trošku vypneme. Učenie angličtiny a nemčiny využívajú všetci naši zamestnanci. Sú to hodiny, na ktorých sa všetci zasmejeme. Oceňujem, že každý rok dostanem informáciu, ako sa každý kolega posunul v danom cudzom jazyku.

Erika Vicianová / riaditeľka Ideahouse s.r.o.

Vďaka Volis Academy konverzujem so špičkovými lektormi, ktorí poznajú aj “svet financií”. Vážim si, že hodiny sú prispôsobované môjmu času a pracovnému vyťaženiu. Vyhovujú mi individuálne lekcie a pozitívom pre mňa je nielen to, že sa učím nové slovíčka, opakujem gramatiku, ale bez obáv komunikujem. Prekonala som v sebe strach hovoriť a angličtinu som zaradila do svojho bežného života.

Erika Süčová / odborný garant Broker Consulting a.s.

S lektorkou Volis Academy mám výborné skúsenosti. Venujeme sa konverzácii, gramatike, prekladom a rôznym aktuálnym témam, vďaka čomu sa mi rozširuje slovná zásoba. Okrem toho sú zamestnanci Volis Academy ústretoví, flexibilní a vedia vyriešiť aj s neštandardné požiadavky. Určite ich odporúčam!

Miroslava Chrenková / Office Manager Giese & Partner, s.r.o.

Do jazykovej školy Volis Academy chodím na konverzačné hodiny, ktoré sú pre mňa vždy inšpirujúce a obohacujúce. Angličtinu potrebujem skoro každý deň pri mojej práci moderátorky Fashion TV ako aj na dovolenkách v zahraničí.

Dominika Ngo-Ducová / moderátorka Fashion TV

Zaujalo vás štúdium u nás?

Skúste si náš online test a zistite, ako ste na tom alebo si rovno podajte prihlášku. Ukážková hodina je zdarma.

Čo Vás najviac zaujíma

Za aký čas sa naučím po anglicky?

Najčastejšia otázka smerovaná od študentov na nás. Všetko je však na Vás ako na študentovi, do akej miery sa na učenie sústredíte, čo chcete dosiahnuť a ako veľmi to chcete. Čo Vám však môžeme garantovať je, že počas jedného „stage-u“, zväčša počas 5-týždňov, obohatíte svoju slovnú zásobu o približne 250 slov.

Čo je úroveň/stage?

Stage je v preklade úroveň alebo level. Pri výučbe Callanovou metódou je vyučovanie rozdelené do 12 úrovní, a tak je jednoduchšie zaradiť sa do vyhovujúceho stage-u.

Prečo sa lektori striedajú?

Na kurze vo Volis Academy sa stretnete s mnohými lektormi. Lektori sa na hodinách pravidelne striedajú. Má to viacero dôvodov, no jedným z hlavných je ten, že každý lektor je špecifický svojím prízvukom a prístupom. Tým, že sa lektori striedajú, umožňujú Vám zvyknúť si na rôznu výslovnosť – tak, ako je to i v reálnom živote.

Naši klienti

Prihláška Zavolajte nám