11 najčastejších otázok

Ako sa mám prihlásiť na jazykový kurz?

Na kurz sa môžete prihlásiť online na stránke www.volis.sk alebo osobne v kancelárii na Štefánikovej ulici 19 – prízemie vchod z ulice. V prípade online prihlášky – po odoslaní prihlášky dostanete obratom potvrdenie o prijatí Vašej objednávky. Následne sa Vám ozve ešte zamestnanec jazykovej školy, ktorý Vám potvrdí zaradenie do konkrétnej skupiny.

Je učebnica súčasťou ceny kurzu?

Učebnice nie sú spravidla súčasťou ceny kurzy, na rôzne kurzy používame rôzne učebné materiály. Pri konverzáciách však nepoužívame knižky ale učiteľ nosí na hodiny aktuálne materiály.

Ako sa dá zaplatiť kurz?

Pre Váš najväčší komfort je možné za kurzy platiť z pohodlia Vášho domova prevodom na účet, prípadne osobne v kancelárií na Štefánikovej 19 v Bratislave, na prízemí – vstup z ulice.

Kedy musí byt uhradený kurz, aby som mal istotu, že mám v kurze miesto?

Kurz musí byť uhradený pred prvou hodinou.

Dostanem po absolvovaní kurzu certifikát?

Každý študent dostane po absolvovaní kurzu certifikát, v prípade že dosiahol test s výsledkom lepším ako 75 percent. Pri konverzáciách sa certifikáty nevystavujú. Platí však, že certifikáty sa vystavujú len na požiadanie.

Ako si vybrať správny kurz?

Základom je vybrať si jazyk, ktorý chcete študovať a vedieť svoju úroveň jazyka. Najjednoduchší spôsob ako ju zistiť je online test. Po obdržaní výsledkov si môžete vybrať z ponúkaných možností dní a časov výučby.

Čo je lepšie individuálne hodiny alebo skupinový kurz?

Individuálne hodiny odporúčame každému, kto sa nechce prispôsobovať skupine má záujem o individuálny prístup. Ak máte radšej skupinu ľudí, v ktorej sa chcete učiť a ste časovo flexibilný, v takom prípade je lepší skupinový kurz.

Za aký čas sa naučím po anglicky?

Najčastejšia otázka smerovaná od študentov na nás. Všetko je však na Vás ako na študentovi, do akej miery sa na učenie sústredíte, čo chcete dosiahnuť a ako veľmi to chcete. Čo Vám však môžeme garantovať je, že počas jedného stage, zväčša počas 5-týždňov, obohatíte svoju slovnú zásobu o 250 slov.

Čo je stage?

Stage je v preklade úroveň alebo level. Pri výučbe Callanovou metódou je vyučovanie rozdelené do 12 úrovní, a tak je jednoduchšie zaradiť sa do vyhovujúceho stage-u.

Prečo sa lektori striedajú?

Na kurze vo Volis Academy sa stretnete s mnohými lektormi. Lektori sa na hodinách pravidelne striedajú. Má to viacero dôvodov, no jedným z hlavných je ten, že každý lektor je špecifický svojím prízvukom a prístupom. Tým, že sa lektori striedajú , umožňujú Vám zvyknúť si na rôznu výslovnosť, tak ako je to i v reálnom živote.

Čo v prípade ak vymeškám hodiny?

V takomto prípade umožňujeme študentom bezodplatne náhradu hodiny s inou skupinou v inom čase.

Hodiny anglického jazyka vnímam v našej spoločnosti nielen ako prirodzenú súčasť vzdelávania našich zamestnancov, ale aj ako formu sociálneho programu, ktorý podporuje individuálny profesionálny rast každého kolegu a kolegyne. Volis Academy ponúka kurzy angličtiny, ktoré sú vedené na profesionálnej úrovni a spĺňajú tieto požiadavky.

Branislav Bučko / cluster manager Czech&Slovak rep. Intercars s.r.o.

Volis Academy zabezpečuje našej televízii jazykové vzdelávanie už niekoľko rokov, pričom oceňujeme, že lektori chodia priamo k nám do firmy a prispôsobujú sa časovo našim možnostiam a každodenným pracovným povinnostiam. Páči sa mi, že po každej hodine nám príde do emailovej schránky hodnotiaci dotazník, kde môžeme za pár sekúnd vyjadriť našu spokojnosť prípadne podnet na zlepšenie.

Andrej Straka / obchodný a marketingový riaditeľ TA3 a.s.

V našej malej dynamickej marketingovej agentúre potrebujeme popri vysokom pracovnom nasadení aj činnosti, ktoré nás posúvajú ďalej, a zároveň pri nich aj trošku vypneme. Učenie angličtiny a nemčiny využívajú všetci naši zamestnanci. Sú to hodiny, na ktorých sa všetci zasmejeme. Oceňujem, že každý rok dostanem informáciu, ako sa každý kolega posunul v danom cudzom jazyku.

Erika Vicianová / riaditeľka Ideahouse s.r.o.

Vďaka Volis Academy konverzujem so špičkovými lektormi, ktorí poznajú aj “svet financií”. Vážim si, že hodiny sú prispôsobované môjmu času a pracovnému vyťaženiu. Vyhovujú mi individuálne lekcie a pozitívom pre mňa je nielen to, že sa učím nové slovíčka, opakujem gramatiku, ale bez obáv komunikujem. Prekonala som v sebe strach hovoriť a angličtinu som zaradila do svojho bežného života.

Erika Süčová / odborný garant Broker Consulting a.s.

S lektorkou Volis Academy mám výborné skúsenosti. Venujeme sa konverzácii, gramatike, prekladom a rôznym aktuálnym témam, vďaka čomu sa mi rozširuje slovná zásoba. Okrem toho sú zamestnanci Volis Academy ústretoví, flexibilní a vedia vyriešiť aj s neštandardné požiadavky. Určite ich odporúčam!

Miroslava Chrenková / Office Manager Giese & Partner, s.r.o.

Do jazykovej školy Volis Academy chodím na konverzačné hodiny, ktoré sú pre mňa vždy inšpirujúce a obohacujúce. Angličtinu potrebujem skoro každý deň pri mojej práci moderátorky Fashion TV ako aj na dovolenkách v zahraničí.

Dominika Ngo-Ducová / moderátorka Fashion TV

Zaujalo vás štúdium u nás?

Skúste si náš online test a zistite, ako ste na tom alebo si rovno podajte prihlášku. Ukážková hodina je zdarma.

Najobľúbenejšie kurzy

Naši klienti

Prihláška Zavolajte nám