Akreditované kurzy

Akreditované kurzy

Volis Academy je prvou bratislavskou akreditovanou školou vyučujúcou Callanovou metódou. Akreditáciu získala priamo od Callan Method Organisation London, United Kingdom.

Cenovo dostupné

Cenovo dostupné

Ceny kurzov sú prijateľné a kurzy nadväzujú. Po piatich týždňoch sa sami rozhodnete, či máte záujem pokračovať. Výhodou je teda, že nie ste viazaní na obdobie troch alebo šiestich mesiacov.

Malé skupiny

Malé skupiny

Individuálny prístup  je v našej škole samozrejmosťou. Maximálny počet študentov v skupine je 8, pričom skupiny sa otvárajú od 4 záujemcov.

Testovanie zdarma

Testovanie zdarma

Predtým, ako sa rozhodnete na kurz nastúpiť, presvedčte sa osobne o efektivite kurzov. Ukážková hodina je zadarmo, ako aj otestovanie Vašej úrovne prostredníctvom online testu.

Kľúčoví ľudia našej školy

Najužší tím našej jazykovej školy sa snaží o Vašu maximálnu spokojnosť. Sme Vám k dizpozícii.

Ing. Peter Lisý, PhD. MBA

Ing. Peter Lisý, PhD. MBA

Mgr. Pavel Ondovčák

Mgr. Pavel Ondovčák

Mgr. Lenka Kysacká

Mgr. Lenka Kysacká

obchodná riaditeľka

[email protected]
+421 902 917 216

Mgr. Gabika Sabolová

Mgr. Gabika Sabolová

akademická riaditeľka

[email protected]
+421 902 917 222

Mgr. Veronika Ľuptáková

Mgr. Veronika Ľuptáková

Mgr. Patrícia Zátrochová

Mgr. Patrícia Zátrochová

Hodiny anglického jazyka vnímam v našej spoločnosti nielen ako prirodzenú súčasť vzdelávania našich zamestnancov, ale aj ako formu sociálneho programu, ktorý podporuje individuálny profesionálny rast každého kolegu a kolegyne. Volis Academy ponúka kurzy angličtiny, ktoré sú vedené na profesionálnej úrovni a spĺňajú tieto požiadavky.

Branislav Bučko / cluster manager Czech&Slovak rep. Intercars s.r.o.

Volis Academy zabezpečuje našej televízii jazykové vzdelávanie už niekoľko rokov, pričom oceňujeme, že lektori chodia priamo k nám do firmy a prispôsobujú sa časovo našim možnostiam a každodenným pracovným povinnostiam. Páči sa mi, že po každej hodine nám príde do emailovej schránky hodnotiaci dotazník, kde môžeme za pár sekúnd vyjadriť našu spokojnosť prípadne podnet na zlepšenie.

Andrej Straka / obchodný a marketingový riaditeľ TA3 a.s.

V našej malej dynamickej marketingovej agentúre potrebujeme popri vysokom pracovnom nasadení aj činnosti, ktoré nás posúvajú ďalej, a zároveň pri nich aj trošku vypneme. Učenie angličtiny a nemčiny využívajú všetci naši zamestnanci. Sú to hodiny, na ktorých sa všetci zasmejeme. Oceňujem, že každý rok dostanem informáciu, ako sa každý kolega posunul v danom cudzom jazyku.

Erika Vicianová / riaditeľka Ideahouse s.r.o.

Vďaka Volis Academy konverzujem so špičkovými lektormi, ktorí poznajú aj “svet financií”. Vážim si, že hodiny sú prispôsobované môjmu času a pracovnému vyťaženiu. Vyhovujú mi individuálne lekcie a pozitívom pre mňa je nielen to, že sa učím nové slovíčka, opakujem gramatiku, ale bez obáv komunikujem. Prekonala som v sebe strach hovoriť a angličtinu som zaradila do svojho bežného života.

Erika Süčová / odborný garant Broker Consulting a.s.

S lektorkou Volis Academy mám výborné skúsenosti. Venujeme sa konverzácii, gramatike, prekladom a rôznym aktuálnym témam, vďaka čomu sa mi rozširuje slovná zásoba. Okrem toho sú zamestnanci Volis Academy ústretoví, flexibilní a vedia vyriešiť aj s neštandardné požiadavky. Určite ich odporúčam!

Miroslava Chrenková / Office Manager Giese & Partner, s.r.o.

Do jazykovej školy Volis Academy chodím na konverzačné hodiny, ktoré sú pre mňa vždy inšpirujúce a obohacujúce. Angličtinu potrebujem skoro každý deň pri mojej práci moderátorky Fashion TV ako aj na dovolenkách v zahraničí.

Dominika Ngo-Ducová / moderátorka Fashion TV

Zaujalo vás štúdium u nás?

Skúste si náš online test a zistite, ako ste na tom alebo si rovno podajte prihlášku. Ukážková hodina je zdarma.

História

2019

Nový web

Po piatich rokoch sme opäť zásadne renovovali našu webovú stránku, aby sme boli prehľadnejší, modernejší a najmä, aby mali naši klienti z návštevy stránky zážitok. Posúďte sami, či sa nám to podarilo.

2017

Online learning

Rozšírenie produktov v oblasti e-learningového programu Student Practice Area a tiež vzdelávanie detí a doučovanie detí.

2015

Zaradenie do siete akreditovaných škôl

Škola sa stala súčasťou siete škôl Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.

2013

Akreditácia z Veľkej Británie

Získanie akreditácie ako prvá škola na Slovensku od Callan Method Organisation United Kingdom, taktiež akreditácia kurzov obchodnej angličtiny od Ministerstva školstva.

2011

Rebranding školy

Vývoj a zavedenie vlastného informačného systému, ktorí využívajú študenti, lektori, firmy a HR manažéri. Premenovanie školy na Volis Academy.

2010

Detské jazykové tábory

Rozšírenie výučby o iné produkty a jazyky. Začiatok spolupráce v oblasti firemného vzdelávania. Zavedenie letných jazykových táborov pre deti do ponuky školy.

2009

Akreditácia Ministerstva školstva

Získanie akreditácie od Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky na výučbu anglického jazyka Callanovou metódou.

2007

Vznik jazykovej školy

Škola pôsobila najskôr ako Centrum Callanovej metódy, príprava študentov na jazykové pobyty v zahraničí, vyučovanie výlučne anglického jazyka.

Naši klienti

Prihláška Zavolajte nám