Akreditované kurzy

Akreditované kurzy

Volis Academy je prvou bratislavskou akreditovanou školou vyučujúcou Callanovou metódou. Akreditáciu získala priamo od Callan Method Organisation London, United Kingdom.

Cenovo dostupné

Cenovo dostupné

Ceny kurzov sú prijateľné a kurzy nadväzujú. Po piatich týždňoch sa sami rozhodnete, či máte záujem pokračovať. Výhodou je teda, že nie ste viazaní na obdobie troch alebo šiestich mesiacov.

Malé skupiny

Malé skupiny

Individuálny prístup  je v našej škole samozrejmosťou. Maximálny počet študentov v skupine je 8, pričom skupiny sa otvárajú od 4 záujemcov.

Testovanie zdarma

Testovanie zdarma

Predtým, ako sa rozhodnete na kurz nastúpiť, presvedčte sa osobne o efektivite kurzov. Ukážková hodina je zadarmo, ako aj otestovanie Vašej úrovne prostredníctvom online testu.

Spolupráca v oblasti jazykového vzdelávania obsahuje:

 • Úvodná konzultácia a vypracovanie návrhu vzdelávania na mieru
 • Ukážková hodina výučby
 • Vstupný jazykový audit
 • Stanovenie učebného plánu
 • Online zóna pre študentov
 • Online zóna pre HR manažéra
 • Pravidelný monitoring vedomostí
 • Prehľad dochádzky
 • Priebežné hodnotenie pokroku
 • Záverečné hodnotenie (dochádzka a študijné výsledky)
 • Akreditovaný certifikát

Hodiny anglického jazyka vnímam v našej spoločnosti nielen ako prirodzenú súčasť vzdelávania našich zamestnancov, ale aj ako formu sociálneho programu, ktorý podporuje individuálny profesionálny rast každého kolegu a kolegyne. Volis Academy ponúka kurzy angličtiny, ktoré sú vedené na profesionálnej úrovni a spĺňajú tieto požiadavky.

Branislav Bučko / cluster manager Czech&Slovak rep. Intercars s.r.o.

Volis Academy zabezpečuje našej televízii jazykové vzdelávanie už niekoľko rokov, pričom oceňujeme, že lektori chodia priamo k nám do firmy a prispôsobujú sa časovo našim možnostiam a každodenným pracovným povinnostiam. Páči sa mi, že po každej hodine nám príde do emailovej schránky hodnotiaci dotazník, kde môžeme za pár sekúnd vyjadriť našu spokojnosť prípadne podnet na zlepšenie.

Andrej Straka / obchodný a marketingový riaditeľ TA3 a.s.

V našej malej dynamickej marketingovej agentúre potrebujeme popri vysokom pracovnom nasadení aj činnosti, ktoré nás posúvajú ďalej, a zároveň pri nich aj trošku vypneme. Učenie angličtiny a nemčiny využívajú všetci naši zamestnanci. Sú to hodiny, na ktorých sa všetci zasmejeme. Oceňujem, že každý rok dostanem informáciu, ako sa každý kolega posunul v danom cudzom jazyku.

Erika Vicianová / riaditeľka Ideahouse s.r.o.

Vďaka Volis Academy konverzujem so špičkovými lektormi, ktorí poznajú aj “svet financií”. Vážim si, že hodiny sú prispôsobované môjmu času a pracovnému vyťaženiu. Vyhovujú mi individuálne lekcie a pozitívom pre mňa je nielen to, že sa učím nové slovíčka, opakujem gramatiku, ale bez obáv komunikujem. Prekonala som v sebe strach hovoriť a angličtinu som zaradila do svojho bežného života.

Erika Süčová / odborný garant Broker Consulting a.s.

S lektorkou Volis Academy mám výborné skúsenosti. Venujeme sa konverzácii, gramatike, prekladom a rôznym aktuálnym témam, vďaka čomu sa mi rozširuje slovná zásoba. Okrem toho sú zamestnanci Volis Academy ústretoví, flexibilní a vedia vyriešiť aj s neštandardné požiadavky. Určite ich odporúčam!

Miroslava Chrenková / Office Manager Giese & Partner, s.r.o.

Do jazykovej školy Volis Academy chodím na konverzačné hodiny, ktoré sú pre mňa vždy inšpirujúce a obohacujúce. Angličtinu potrebujem skoro každý deň pri mojej práci moderátorky Fashion TV ako aj na dovolenkách v zahraničí.

Dominika Ngo-Ducová / moderátorka Fashion TV

Žiadosť o cenovú ponuku pre firemné vzdelávanie

?

?

Naši klienti

Prihláška Zavolajte nám