Skype individual

Intenzita výučby: podľa požiadaviek
Dni výučby: podľa požiadaviek
Čas výučby: od 7:00 do 21:00
Počet hodín: podľa požiadaviek
Dĺžka výučby: podľa požiadaviek
Dĺžka kurzu: podľa požiadaviek
Cena: od 19 € / 60 minút
Komu je kurz určený? Individuálna výučba cez Skype je ideálnou príležitosťou učiť sa jazyk rýchlo, efektívne a z pohodlia domova. Vyberte si čas, deň a študujte online bez obmedzení.

Skype Callan Mini skupina:

Intenzita výučby: podľa požiadaviek
Dni výučby: pondelok - nedeľa
Čas výučby: od 7:00 do 21:00
Počet študentov: 2 - 3
Dĺžka výučby: 60 minút / 1 stretnutie
Dĺžka kurzu: podľa požiadaviek
Cena: od 19 € / 60 minút
Komu je kurz určený? Skupinový kurz (maximálne 3 študenti) prostredníctvom programu Skype je vhodný pre všetkých, ktorí nemajú možnosť navštevovsť skupinové alebo individuálne kurzy priamo v našej škole alebo len uprednostňujú štúdium z pohodlia domova.

 

Referencie

"Jednoznačne odporúčam lekcie anglického jazyka prostredníctvom skype vo VOLIS ACADEMY všetkým, ktorí potrebujú  ušetriť čas  a v pohodlí svojej kancelárie alebo domu chcú nerušene zlepšovať svoje vedomosti z vybraného jazyka ako aj komunikačné schopnosti a to v čase, ktorý Vám  najviac vyhovuje.  Pod vedením vzdelaných  lektorov so skvelým prístupom,  som  sa zanedlho stala smelšou v komunikácii a samozrejme som si zlepšila slovnú zásobu, gramatiku atď. Na hodinách postupujem takou rýchlosťou akú zvládam, pýtam sa koľkokrát chcem, opakujem koľkokrát potrebujem,  všetko mi je vysvetlené. Nemám obavy, že svojimi otázkami alebo tempom niekoho obťažujem. Lektor sa venuje iba mne, čiže mám možnosť  viac komunikovať ,  ako by som mala  v prípade väčšej skupiny študentov.  Jednoducho super."

Ing. Monika Svíbová, CWS - boco Slovensko, s.r.o.

Online test02 5296 5527