Jazyková škola VOLIS ACADEMY vznikla v septembri 2009 v Bratislave pod názvom CENTRUM CALLANOVEJ METÓDY. Na začiatku škola ponúkala klientom výhradne výučbu anglického jazyka Callanovou metódou. Prvými študentami sa stali klienti organizácie EF Jazykové pobyty, ktorí sa pred jazykovým pobytom v zahraničí zdokonaľovali v anglickom jazyku práve u nás.

 

Postupom času sa škola začala rozrastať a v ponuke sa objavili nové jazyky a nové možnosti štúdia. V súčasnosti sa u nás môžete učit okrem anglického jazyka i nemecký, španielsky, francúzsky, ale aj ruský jazyk. Pripravíme Vás na maturitu, rôzne jazykové testy či pracovné pohovory.

Počas leta pravidelne pripravujeme jazykové kurzy pre deti, v podobe denných alebo týždenných jazykových táborov so zameraním na výučbu anglického jazyka.

 

VOLIS ACADEMY som si zvolila z dôvodu dobrej dostupnosti a možnosti vždy si vybrať čas, ktorý mi vyhovuje. Každá hodina je s iným lektorom a každý lektor prináša na hodinu svoje vyučovacie metódy.

Kristina Lacová, [email protected]

 

Vaša jazyková škola je úžasná, nielen preto, že sa v nej vyučuje efektívna metóda, ale aj preto, že máte excelentných lektorov. Poloha jazykovej školy je tiež motivačný prvok pri rozhodovaní sa, či pokračovať ďalej. O kvalite Vášho vyučovania svedčí aj to, že mnohí z nás pokračujú u Vás už v treťom kurze.

Anna Faixova, [email protected]

 

Vždy usmiati skúsení lektori, efektívna metóda výuky, navyše v príjemnom prostredí v centre Bratislavy sú dôvodom, že vo výuke pokračujem.

Henrieta Izsová, [email protected]

Online test02 5296 5527