Poď študovať do zahraničia. Na rok, pol roka alebo na menej či viac? Vyskúšaj, ako to chodí v cudzine, ako sa študuje v týchto krajinách:

Cenová ponuka

 

Čaká ťa hosťovská rodina a miestna stredná škola. Tento nový svet je vynikajúcou príležitosťou pre teba. Spoznáš novú krajinu a kultúru, ale najmä spoznáš seba s novými skúsenosťami, zážitkami, priateľmi a s nezabudnuteľnými spomienkami.

Strednú školu ti vyberieme podľa tvojho profilu a záujmov. V zahraničí si vyberáš svoje preferované predmety, o ktorých doma len snívaš.

Okrem novej školy a rodiny ti zahraničie ponúka kopec možností a príležitostí, ktoré môžeš vyskúšať vo svojom voľnom čase. Pridaj sa k svojim novým priateľom a začni objavovať nové druhy športu, hru v školskej kapele, business skúsenosti či kreatívnu tvorbu na vysokej úrovni a mnoho iného.

Počas celého tvojho pobytu ti bude pomáhať a podporovať ťa vo všetkom novom hosťovská rodina, koordinátor miestnej školy a tím pre medzinárodných študentov. Neváhaj a vyskúšaj novú krajinu, novú rodinu, nové predmety a všetko nové, čo prináša štúdium na strednej škole v zahraničí.

Pre našich študentov máme pripravný komplex informácií. Neváhaj sa opýtať, radi ti odpovieme na všetko. Alebo ti sprostredkujeme konktakt so študentom, ktorý sa už vrátil z tvojej vysnívanej krajiny. Rovnako si môžeš skypovať s vybranou hosťovskou rodinou, či školou.

Máš chuť a odvahu pridať sa k tým, ktorí študujú alebo študovali na strednej v zahraničí? Kontaktuj nás, zodpovieme ti všetky otázky a vysvetlíme možnosti a príležitosti, ktoré ti stredná škola v zahraničí ponúka.

Online test02 5296 5527