Je angličtina, nemčina, slovenčina, matematika, prípadne iný predmet v škole pre Vaše dieťa španielskou dedinou? Pripravili sme pre Vás  doučovanie formou individuálnej prípravy priamo v pohodlí Vášho domova, cez   alebo v našich učebniach. Obsah, intenzitu a čas doučovania si zvolíte na základe Vašich požiadaviek. Neváhajte a prihláste svoje dieťa na individuálne doučovanie z anglického,nemeckéhoslovenského jazykamatematiky

Intenzita a dni výučby: podľa požiadaviek, aj počas víkendov
Čas výučby: kedykoľvek počas dňa v čase od 7:00 do 19:00
Forma výučby: u Vás doma, formou  , v priestoroch Volis Academy
Počet hodín: podľa požiadaviek
Dĺžka výučby:

60 minút

Cena:  od 21 EUR
Lektori: Každého lektora vyberáme na základe osobného pohovoru z daného vyučovacieho predmetu. Naši lektori sú skúsení učitelia s dlhoročnou praxov, na druhej stane lektori využívajú inovatívne formy výučby a deťom poskytnú z doučovania iný pocit ako v škole. Deti vedia motivovať a povzbudiť, majú k nim otvorenejší vzťah. Lektorov ďalej pravidelne školíme.
Predmety: anglický jazyk, nemecký jazyk, slovenský jazyk, matematika, prípadne iný predmet v škole
Komu je kurz určený? Pre žiakov a študentov zakladných a stredných škôl, ktorí uprednostňujú individuálny prístup, domáce prostredie. Flexibilný rozvrh podľa Vašich preferencií. Škola Vám pripraví kurz na mieru. Kurz môžete začať navštevovať hneď. Doučovanie môže prebiehať aj v miniskupinách (1 - 3 kamaráti, spolužiaci) a cena za 60 minút sa jednoducho rozdelí medzi počet žiakov. 

Vyberte si pre Vaše dieťa doučovanie vo Volis Academy. Vaše dieťa doučíme to, čo v škole nestíha alebo sa spoločne dopracujeme k tomu, aby bolo v triede najlepšie. Vedomosti dostaneme na takú úroveň, ktorú chce Vaše dieťa dosiahnuť. Je to vo Vašich rukách, kedy, kde, v akom počte hodín, ako dlho a z čoho sa bude Vaše dieťa pripravovať. Tešíme sa na Vás. 

Online test02 5296 5527