Intenzita výučby: 2-krát týždenne
Dni výučby: pondelok- streda, pondelok – štvrtok, utorok – štvrtok, streda - piatok
Čas výučby:

7.00-8.50

9.00-10.50

17.00-18.50

19.00-20.50

Počet hodín: od 20 hodín
Dĺžka výučby: 2 x 50 minút – 1 stretnutie
Dĺžka kurzu: 5 týždňov
Cena:

120 EUR/ 20 hod.

Začiatok kurzu: každých 5 týždňov
Komu je kurz určený? Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí majú záujem o štúdium anglického jazyka primerane rýchlo a cielene. Počas 5 týždňov zvládnete jednu úroveň/level . Celkový počet úrovní Callanovej metódy je 12.

 

 

 

Referencie

"Človek, ktorý chce ísť s dobou a chce na sebe pracovať, musí sa neustále zdokonaľovať okrem iného aj v cudzích jazykoch. Počas svojho štúdia angličtiny, som vyskúšal veľa spôsobov a postupov, ako si anglický jazyk čo najlepšie osvojiť. Najbližšia mi však bola Callanova metóda. A špeciálne v spoločnosti VOLIS ACADEMY. Aktívna práca medzi lektorom a študentom, technika práce s jazykom, gramatikou či výslovnosťou je v tejto spoločnosti samozrejmosťou. Rovnako som spokojný aj s prístupom zamestnancov a už viem, kde si v budúcnosti budem opäť zdokonaľovať svoje jazykové zručnosti. Vo VOLIS ACADEMY."

Andrej Klaučo, obchodný riaditeľ GlobalCar SK s.r.o.

 

"Jednoznačne odporúčam lekcie anglického jazyka prostredníctvom skype vo VOLIS ACADEMY všetkým, ktorí potrebujú  ušetriť čas  a v pohodlí svojej kancelárie alebo domu chcú nerušene zlepšovať svoje vedomosti z vybraného jazyka ako aj komunikačné schopnosti a to v čase, ktorý Vám  najviac vyhovuje.  Pod vedením vzdelaných  lektorov so skvelým prístupom,  som  sa zanedlho stala smelšou v komunikácii a samozrejme som si zlepšila slovnú zásobu, gramatiku atď. Na hodinách postupujem takou rýchlosťou akú zvládam, pýtam sa koľkokrát chcem, opakujem koľkokrát potrebujem,  všetko mi je vysvetlené. Nemám obavy, že svojimi otázkami alebo tempom niekoho obťažujem. Lektor sa venuje iba mne, čiže mám možnosť  viac komunikovať ,  ako by som mala  v prípade väčšej skupiny študentov.  Jednoducho super."

Ing. Monika Svíbová, CWS - boco Slovensko, s.r.o.

 

50 years of Callan methodCallan Accredited School
Online test02 5296 5527