Prípravný kurz na maturitu

 

Neveríte si? Chcete mať istotu, že zmaturujete? Spoľahnite sa na maturitné prípravy vo Volis Academy, ktoré Vás pripravia tak, aby ste zmaturovali bez problémov! Garantujeme Vám, že po intenzívnom prípravnom kurze bude pre Vás maturita bezproblémovou záležitosťou. Vybrať si môžete z predmetov: anglický jazyk, nemecký jazyk, slovenský jazyk alebo matematika.

Kurz zahŕňa:
 

  • kvalitnú prípravu na anglický jazyk, nemecký jazyk, slovenský jazyk alebo matematiku
  • študijný materiál
  • simuláciu maturity na každej hodine
  • profesionálnych, ústretových lektorov s priateľským prístupom
  • individuálny prístup
  • najmodernejšie priestory v centre Bratislavy
  • vrátenie peňazí v prípade neúspechu na maturitnej skúške

 

ANGLICKÝ JAZYK

Čo Vás čaká?

Na hodinách sa oboznámite so všetkými maturitnými témami a naučíte sa ako sa k nim správne vyjadriť. Žiadne maturitné zadanie Vás neprekvapí, so všetkými sa totiž stretnete na kurze vo Volis Academy. Naučíte sa všetku potrebnú gramatiku, osvojíte si techniku písania esejí, čítania i počúvania s porozumením. Na koniec si maturitnú skúšku vyskúšate na ostro s komisiou!

Intenzita kurzu: na základe dohody
Úroveň: B1/B2
Cena: od 21€/60 minút (vrátane učebných materiálov)

LEN individuálne!

 

NEMECKÝ JAZYK

Čo Vás čaká?

Príprava na maturitu z nemeckého jazyka spočíva rovnako v oboznámení sa so všetkými maturitnými témami, aby Vám v deň maturity nebola žiadna z nich cudzia.  Naučíme Vás ako sa k jednotlivým témam správne vyjadrovať. Na kurze vo Volis Academy, Bratislava sa naučíte všetku gramatiku, ktorá je potrebá na zvládnutie maturitnej skúšky, naučíte sa správne písať eseje, čítať aj počúvať s porozumením.  Aj v tomto prípade si vyskúšate maturitnú skúšku na ostro s komisiou!

Intenzita kurzu: na základe dohody
Úroveň: B1/B2
Cena: od 21€/60 minút (vrátane učebných materiálov)

LEN individuálne!

 

SLOVENSKÝ JAZYK

Čo Vás čaká?

Maturita zo slovenčiny čaká každého, preto je kvalitná príprava veľmi dôležitá. Vo Volis Academy si ozrejmíte každé literárne obdobie, autora či potrebné diela. Dôkladne sa pripravíte na písomnú maturitu zo slovenského jazyka či písanie slohov. Garantujeme, že po absolvovaní každej prípravnej hodiny zmaturujete!

Intenzita kurzu: na základe dohody
Úroveň: B1/B2
Cena: od 21€/60 minút (vrátane učebných materiálov)

LEN individuálne!

 

MATEMATIKA

Čo Vás čaká?

Maturovať z matematiky nie je pre každého ľahkým orieškom. Pre uľahčenie sme pre Vás pripravili kompletnú prípravu na maturitnú skúšku. Počítanie príkladov či riešenie testových úloh bude cieľom výučby. Zameriame sa aj na teoretickú prípravu na ústnu maturitu, kde preberieme každú problematiku z oboru matematiky.

Intenzita kurzu: na základe dohody
Úroveň: B1/B2
Cena: od 21€/60 minút (vrátane učebných materiálov)

LEN individuálne!

 

Referencie

S anglickým kurzom - príprava na maturitu som bol nadmieru spokojný. Všetci lektori boli veľmi milí a ochotní pomôcť pokiaľ nebolo niekomu niečo jasné. Učili nás nielen gramatiku, ale aj rozširovali našu slovnú zásobu, prechádzali s nami maturitné testy. Celkovo nás veľmi dobre pripravovali na ústnu aj písomnú časť maturitnej skúšky.  Zmaturoval som na 1, takže to myslím hovorí za všetko.

Viktor Madaj

 

 

Prípravný kurz vo Volis Academy bol najlepšou voľbou. Na rozdiel od mojich spolužiakov som nemusela riešiť angličtinu a tým ako keby mi vypadol jeden predmet a stresy pred angličtinou neboli žiadne. Prekonala som strach z rozprávania a prekvapila nielen seba, ale aj moju profesorku. Najlepšie investované peniaze do môjho vzdelania.

Mária Bubánová

 

 

David Kríž Ďakujem celému tímu VOLIS ACADEMY, ale hlavne všetkým lektorom, ktorí ma učili, za všetky vzácne vedomosti,ktoré ste mi ochotne, s láskou a trpezlivosťou odovzdali a to na vysokej úrovni. Určite sa ešte u vás v budúcnosti na nejaký kurz prihlásim a budem vás odporúčať ďalej.

David Kríž

 

 

Na kurz vo Volis Academy som nastúpil hneď v januári pretože moja maturita sa blížila a mal som z nej aj trochu obavy. Na začiatku kurzu sme mali viacero lektorov a bolo veľmi dobré že sme si nakoniec mohli vybrať tých, ktorí nám najviac vyhovovali. Ďalej bol kurz rozdelený na prípravu na testy a neskôr hlavne konverzácie. Veľmi mi pomohla príprava na testy a sloh, tých som sa bál najviac, a nakoniec dopadli oveľa lepšie než som dúfal. Samozrejme vďaka kurzu, ktorý ma dobre pripravil na celú maturitu. Prístup na kurze bol výborný, vždy sa dbalo na to, ako to vyhovuje hlavne nám, prostredie bolo príjemné, lektori skúsení, takže môžem len odporučiť túto prípravu pre všetkých, ktorí majú obavy z maturity, veľmi to pomôže.

Adam Jozefko

 

 

Online test02 5296 5527