V našej jazykovej škole sa naučíte cudzí jazyk rýchlo, kvalitne a za rozumnú cenu. 

VOLIS ACADEMY je jazyková škola v centre Bratislavy, ktorá  ponúka štúdium cudzích jazykov s dôrazom na výučbu anglického jazyka. Zameriavame sa najmä na kvalitu poskytovaných kurzov, ktoré prebiehajú v malých skupinách študentov, čím je zabezečený rýchlejší pokrok v štúdiu jazyka.

V súčasnosti sa u nás môžete učiť okrem anglického jazyka i nemecký, španielsky, francúzsky, ruský, ale aj slovenský jazyk pre cudzincov. Pripravíme Vás na maturitu, rôzne jazykové testy či pracovné pohovory. Počas leta pravidelne pripravujeme jazykové kurzy pre deti, v podobe denných alebo týždenných jazykových táborov so zameraním na výučbu anglického alebo nemeckého jazyka.

Kariéra u nás

Pridajte sa k nám a spoznajte náš skvelý kolektív! Hľadáme šikovných lektorov na rôzne svetové jazyky. Do systému výučby Vás radi zaškolíme.

Virtuálna prehliadka

Pripravili sme pre Vás virtuálnu prehliadku školy. Pozrite si priestory školy a Vašu budúcu učebňu.

My v médiách

O jazykovej škole Volis Academy sa pravidelne hovorí aj v médiách. Pozrite si rôzne príspevky a rozhovory o nás - pre Vás.

Časté otázky (FAQ)

Za aký čas sa naučím jazyk?
Prečo sa lektori striedajú?
Všetky tieto i ostatné otázky Vám radi zodpovieme v tejto sekcií.

Naši učitelia

Spoznajte našich lektorov, ktorí sú tu pre Vás. Sú to príjemní, komunikatívni ľudia, s ktorými sa na hodinách určite nudiť nebudete.

Referencie

Spokojnosť našich študentov je pre nás prvoradá. Prečítajte si niekoľko referencií. Veríme, že sa k nim čoskoro pridáte i Vy.

Akreditácia a certifikáty

Akreditácie Volis Academy: Callan Method Organisation London, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Benefity školy

Štúdium vo Volis Academy sa Vám naozaj vyplatí. Prečítajte si niekoľko dôvodov, prečo sa prihlásiť na kurz práve u nás.

História školy

Jazyková škola Volis Academy vznikla v septembri 2007 v Bratislave. Prečítajte si viac o nás a našich metódach výučby.

Online test02 5296 5527