Vy si vyberiete, my Vám to umožníme!

Predpokladom úspešnej spoločnosti sú neustále sa vzdelávajúci  zamestnanci. Jedným z najdôležitejších faktorov je práve znalosť cudzích jazykov, ktorá v súčasnej dobe predstavuje nielen výhodu, ale i samozrejmosť.

Ak patríte k tým, ktorí zdieľajú tento názor, prosím vyberte si z našej ponuky a kontaktujte nás, radi Vám poradíme a pripravíme ponuku na mieru.

Systém starostlivosti o klienta

Okrem kvalitného vyučovacieho procesu Vám zabezpečíme celkový systém starostlivosti:

 • Úvodná konzultácia a vypracovanie návrhu vzdelávania na mieru
 • Ukážková hodina výučby zdarma
 • Vstupný jazykový audit pre každého zamestnanca
 • Stanovenie učebného plánu pre jednotlivé skupiny
 • Online zóna pre každého študenta
 • Online zóna pre HR manažéra
 • Pravidelný monitoring vedomostí zamestnancov
 • Prehľad dochádzky zamestnancov
 • Priebežné písomné hodnotenie progresu zamestnancov
 • Záverečné hodnotenie (dochádzka a študíjne výsledky každého študenta)
 • Akreditovaný alebo interný certifikát po úspešnom absolvovaní každého levelu kurzu

 

 

HANT BA
HANT BA

Keďže som už v minulosti navštevoval rôzne jazykové kurzy viem, že výučba Callanovou metódou bola pre mňa správna voľba . Pomohla mi získať istotu v konverzácii, keďže hodiny sú vedené formou dialógu medzi lektorom a študentmi. Lekcie sú spravené prehľadne a gramatika vysvetlená jednoduchou formou. Účelné striedanie lektorov mi pomáha pri spoznávaní rôznych prízvukov a hovorových fráz, ktoré sú rozdielne v jednotlivých krajinách. Lektorský tím je zložení z mladých ľudí, ktorý baví ich práca, čo je podľa mňa základ úspešnej výučby. Výučbu touto metódou sme zaviedli aj v našej spoločnosti.

HANT BA, a.s., Ing. Tomáš Moravčík,  [email protected]

Všeobecná zdravotná poisťovňa
Všeobecná zdravotná poisťovňa

“Na hodinu výučby sa vždy veľmi tešíme. Ochota zo strany lektorov a ich úroveň, nie len na strane znalostí angličtiny, ale i ľudského prístupu je hlavným dôvodom prečo budeme pokračovať a pokračovať a pokračovať.”

Všeobecná zdravotná poisťovňa, František Gašperec a Pavel Sokol

Electrolux Slovakia, s.r.o.
Electrolux Slovakia, s.r.o.

"Spolupracovať s VOLIS ACADEMY sme sa rozhodli na základe ukážkovej hodiny zdarma, počas ktorej sme si dohodli správnu metódu výučby a zaradenie študentov. Spoločnosť zamestnáva profesionálnych a spoľahlivých lektorov, vyučovacie hodiny su dynamické, preto spoluprácu s VOLIS ACADEMY hodnotíme veľmi pozitívne."

ELECTROLUX Slovakia, s.r.o., Natalia Cabalova, [email protected]

HMG & Partners
HMG & Partners

"Vyúka prebieha formou neustáleho dialógu medzi študentmi navzájom, ktoré usmerňuje lektor. Je to výborne, pretože nás to núti konverzovať, používať cudzí jazyk a zbaviť sa trémy z jeho používania. Popri konverzácii obsahuje každá hodina aj gramatickú časť, takže sa vzdelávame v oboch smeroch. Lektor je veľmi príjemný, hodiny prispôsobuje našim potrebám a požiadavkám. Hodiny majú určite svoj význam, rozširuje sa nám slovná zásoba a konverzácia je plynulejšia."

HMG & PARTNERS, Annamária Kissová, [email protected]

ZIPP
ZIPP

"Ako najvýstižnejšie opísať Callanovu metódu: Nasávanie jazyka do zberného vrecka, v ktorom obsah zostane a v prípade potreby sa z vrecka vytiahne a použije. Ak sa metóda snúbi s ústretovosťou, profesionalitou a kvalitou personálu, Vaša časová ako aj finančná investícia sa nestratí, práve naopak, bude zúročená".

ZIPP, Mgr. Hana Ochodnická, MBA,  [email protected]

KPMG in Slovakia
KPMG in Slovakia

"Kurz sa nám všetkým páčil, oceňujeme možnosť komunikácie aj na odbornejšie témy. Naučili sme sa aj nové veci, určite bol pre nás prínosný."

KPMG in Slovakia, Zuzana Voleková

Online test02 5296 5527