Za aký čas sa naučím po anglicky?

Najčastejšia otázka smerovaná od študentov na nás. Všetko je však na Vás ako na študentovi, do akej miery sa na učenie sústredíte, čo chcete dosiahnuť a ako veľmi to chcete. Čo Vám však môžeme garantovať je, že počas jedného stage, zväčša počas 5-týždňov, obohatíte svoju slovnú zásobu o 250 slov.

Čo je stage?

Stage je v preklade úroveň alebo level. Pri výučbe Callanovou metódou je vyučovanie rozdelené do 12 úrovní, a tak je jednoduhšie zaradiť sa do vyhovujúceho stage-u.

Prečo sa lektori striedajú?

Na kurze vo VOLIS ACADEMY sa stretnete s mnohými lektormi. Lektori sa na hodinách pravidelne striedajú.  Má to viacero dôvodov, no jedným z hlavných je ten, že každý lektor je špecifický svojím prízvukom a prístupom. Tým, že sa lektori striedajú , umožňujú Vám zvyknúť si  na rôznu výslovnosť, tak ako je to i v reálnom živote.

Čo v prípade ak vymeškám hodiny?

V takomto prípade umožňujeme študentom náhradu hodiny s inou skupinou v inom čase.

Ako si vybrať správny kurz?

Základom je vybrať si jazyk, ktorý chcete študovať a vedieť svoju úroveň jazyka. Najjednoduhší spôsob ako ju zistiť je online test. Po obdržaní výsledkov si môžte vybrať z ponúkaných možností dní a časov výučby.

Ako platiť za kurz?

Pre Váš najväčší komfort je možné za kurzy platiť z pohodlia Vášho domova prevodom na účet, prípadne osobne v kancelárií na Štefánikovej 19 v Bratislave, 5. Poschodie.

Online test02 5296 5527