Študujte u nás a okrem kvalitnej výučby získate:

 • Akreditované kurzy

  Volis Academy je prvou bratislavskou akreditovanou školou vyučujúcou Callanovou metódou. Akreditáciu získala priamo od Callan Method Organisation London, United Kingdom. Kurzy sú taktiež akreditované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.
  Každý študent, ktorý úspešne absolvuje test, získava akreditovaný certifikát.

 • Ukážková hodina a otestovanie úrovne zdarma
  Predtým, ako sa rozhodnete na kurz nastúpiť, presvedčte sa osobne o efektivite kurzov. Ukážková hodina je zadarmo, ako aj otestovanie Vašej úrovne prostredníctvom online testu. Ponúkame Vám i zaradenie do kurzu na základe krátkeho pohovoru s lektorom.

 • Široký výber kurzov

  Študujte vtedy, kedy máte chuť. Vo VOLIS ACADEMY máte možnosť vybrať si zo širokej ponuky kurzov v rôznych časových intervaloch, počas celého týždňa.

 • Malé študijné skupiny
  Individuálny prístup  je v našej škole samozrejmosťou. Maximálny počet študentov v skupine je 8, pričom skupiny sa otvárajú od 4 záujemcov.

 • Výborné ceny
  Ceny kurzov sa pohybujú už od 5 €. Navyše sa po 5 týždňoch môžete slobodne rozhodnúť, či chcete v danom kurze pokračovať, nie ste viazaní na obdobie troch až šiestich mesiacov.

 • Študentská zóna

  Každý študent má prístup do študentskej zóny, ktorá mu spríjemní štúdium a zároveň zjednoduší komunikáciu s jazykovou školou. V jednotlivých sekciach nájdu študenti svoj rozvrh, cvičenia, po každej hodine majú možnosť ohodnotiť lektora alebo si pozrieť preberané učivo. Jednoducho sa prihlásia na pokračovanie v kurze alebo nám kedykoľvek zašlú správu.

 • Klimatizované učebne a wifi pripojenie

  Priestory, v ktorých prebieha výučba sú moderné, klimatizované, s bezplatným pripojením na internet, ktoré môžete využiť  kedykoľvek.

  učebňaučebňa

 • Dokonalá dostupnosť MHD

  VOLIS ACADEMY sídli priamo v centre mesta Bratislava, na Štefánikovej ulici 19 v Bratislave. Spojenie MHD je výborné, dostanete sa k nám naozaj ľahko. Len 10 minút pešo od Hlavnej stanice, len 5 minút zo zastávok Hodžovo námestie a SAV, linkami autobusov: 34, 83, 84, 93, trolejbusmi: 203, 206, 207, 208, 212.

 • Vernostný program

  Klientov si ceníme, a preto majú všetci pokračujúci študenti zľavu 5%.  Rodinní príslušníci všetkých študentov majú zľavy od 5% až do 10%. Držitelia kariet ISIC, ITIC EURO 26 si môžu uplatniť zľavy 10%.

 

Online test02 5296 5527