Angličtina Callanovou metódou

Callanova metóda je priama metóda výučby anglického jazyka. V súčasnosti patrí medzi najefektívnejšie a najmodernejšie formy vzdelávania. Charakteristická je svojou rýchlosťou, efektivitou a v konečnom dôsledku jednoduchosťou. Hodina je založená na neustálej interakcii medzi študentom a učiteľom.
Všetky kurzy Callanovou metódou vo Volis Academy sú oficiálne akreditované Callan Method Organisation UK ako i Ministerstvom školstva Slovenskej republiky.

 

Intensive Conversation

Na leto sme si pre Vás pripravili špeciálne letné intenzívne konverzačné kurzy s názvom Summer Conversation! Pripravte sa na leto poctivo s jazykovou školou Volis Academy.

Business English

Kurz Business English je určený pre pokročilých študentov, ktorí majú záujem obohatiť svoje znalosti v oblasti obchodu a podnikania. Témy obsiahnuté v kurze sú zamerané najmä na komunikáciu a upevňovanie vedomostí v pracovnej oblasti.

Konverzácie

Konverzácia v anglickom jazyku je určená pre pokročilejších študentov, ktorí spolu s lektorom diskutujú na rôzne témy, využívajú nadobudnutú slovnú zásobu a týmto spôsobom upevňujú svoje znalosti anglického jazyka.

Individual

Pre tých, ktorým nevyhovujú termíny kurzov, prípadne len uprednostňujú individuálny prístup, je určený kurz Individual. Flexibilný rozvrh podľa Vašich preferencií.

Plus

Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí majú záujem o štúdium anglického jazyka primerane rýchlo a cielene. Počas 5 týždňov zvládnete jednu uróveň/level . Celkový počet úrovní Callanovej metódy je 12.

Online test02 5296 5527