Angličtina Callanovou metódou v Bratislave 

Callanova metóda je priama metóda výučby anglického jazyka. V súčasnosti patrí medzi najefektívnejšie a najmodernejšie formy vzdelávania. Charakteristická je svojou rýchlosťou, efektivitou a v konečnom dôsledku jednoduchosťou. Hodina je založená na neustálej interakcii medzi študentom a učiteľom.
Všetky kurzy Callanovou metódou vo Volis Academy,Bratislava sú oficiálne akreditované Callan Method Organisation UK ako i Ministerstvom školstva Slovenskej republiky.

 

Plus

Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí majú záujem o štúdium anglického jazyka primerane rýchlo a cielene. Počas 5 týždňov zvládnete jednu uróveň/level . Celkový počet úrovní Callanovej metódy je 12.

Business English

Kurz Business English je určený pre pokročilých študentov, ktorí majú záujem obohatiť svoje znalosti v oblasti obchodu a podnikania. Témy obsiahnuté v kurze sú zamerané najmä na komunikáciu a upevňovanie vedomostí v pracovnej oblasti.

Konverzácie

Konverzácia v anglickom jazyku je určená pre pokročilejších študentov, ktorí spolu s lektorom diskutujú na rôzne témy, využívajú nadobudnutú slovnú zásobu a týmto spôsobom upevňujú svoje znalosti anglického jazyka.

Intensive Conversation

Pripravili sme si pre Vás špeciálne intenzívne konverzačné kurzy s názvom Summer Conversation! Pripravte sa na komunikáciu v cudzom jazyku poctivo s jazykovou školou Volis Academy.

Individual

Pre tých, ktorým nevyhovujú termíny kurzov, prípadne len uprednostňujú individuálny prístup, je určený kurz Individual. Flexibilný rozvrh podľa Vašich preferencií.

Online test02 5296 5527